
Війська РФ 19 квітня розбомбили лікарню у місті Баштанка Миколаївської області. Внаслідок удару було зруйновано кілька відділень, отримали порання люди, передають Патріоти України.
Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. У Facebook вона опублікувала кадри з розгромленої загарбниками медустанови (щоб переглянути фото й відео, доскрольте новину до кінця).
"Коли слів вже майже не залишилося… Рашисти, так і будете зомбовано транслювати на своїх фашистських каналах "знищення винятково військових об’єктів на "нацистській" території"? А не хочете розповісти, як бомбите лікарні?" – висловила обурення чиновниця.
За її словами, ворожий обстріл знищив відділення діалізу та приймальне. Крім цього, операційна у лікарні залишилася без склопакетів. Замазєєва наголосила, що у Баштанці все обійшлося без смертей і не постраждали діти. Водночас кілька осіб отримали травми.
Чиновниця додала, що українці обов’язково відремонтують усі зруйновані окупантами об’єкти. А от вони, російські військові, ніколи не відмиють свої погані руки та гнилі душі.
"Я хочу, щоб європейська спільнота усвідомила – Росія, це загроза світового масштабу. Сьогодні страждає Україна, але нелюді не зупиняться, якщо не покарати це зло!" – підсумувала Замазєєва.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...