Окупанти влаштували ракетну атаку на Одесу, у деяких районах почалися пожежі

Російські окупанти зранку 3 квітня влаштували атаку на Одесу. Жителів міста закликали не залишати бомбосховища. Про це у Facebook повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.

На Telegram-каналі мерії міста уточнюється, що було випущено кілька ракет."Х*й вражини вам, а не Одесу. Будьте ввічливі, одесити, спонукайте в укритті. Ми вистоємо. Ворогам – пекло", – написав Братчук. За даними мерії, частина ракет була збита засобами протиповітряної оборони. У деяких районах зафіксовано пожежі.

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері

середа, 24 червень 2026, 10:27

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...