
Російські окупанти зранку 3 квітня влаштували атаку на Одесу. Жителів міста закликали не залишати бомбосховища. Про це у Facebook повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.
На Telegram-каналі мерії міста уточнюється, що було випущено кілька ракет."Х*й вражини вам, а не Одесу. Будьте ввічливі, одесити, спонукайте в укритті. Ми вистоємо. Ворогам – пекло", – написав Братчук. За даними мерії, частина ракет була збита засобами протиповітряної оборони. У деяких районах зафіксовано пожежі.
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...