
Російські окупанти зранку 3 квітня влаштували атаку на Одесу. Жителів міста закликали не залишати бомбосховища. Про це у Facebook повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.
На Telegram-каналі мерії міста уточнюється, що було випущено кілька ракет."Х*й вражини вам, а не Одесу. Будьте ввічливі, одесити, спонукайте в укритті. Ми вистоємо. Ворогам – пекло", – написав Братчук. За даними мерії, частина ракет була збита засобами протиповітряної оборони. У деяких районах зафіксовано пожежі.
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...