
59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка показала як відпрацювала по ворогу, передають Патріоти України.
За один підхід українські військові із 59 окрема мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка знищила три самохідні артилерійські установки ворога, які обстрілювали українські населені пункти. Як це відбувалось показали на відео.
«Ловіть чергову серію блокбастеру «Орки, welcome to Hell». Спойлер: арта ЗСУ проти арти Мордору, добро перемогло, знищивши три САУрони. Автори сценарію, режисери, оператори – бійці 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка. Генеральний продюсер - ЗСУ. У ролі орків – орки. (При зйомці фільму постраждала не одна тварюка)», - підписали відео військові.
Де саме відбулося знищення окупантів не уточнюється. Відомо, що зараз ворог активно наступає на Ізюмському напрямку.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...