
59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка показала як відпрацювала по ворогу, передають Патріоти України.
За один підхід українські військові із 59 окрема мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка знищила три самохідні артилерійські установки ворога, які обстрілювали українські населені пункти. Як це відбувалось показали на відео.
«Ловіть чергову серію блокбастеру «Орки, welcome to Hell». Спойлер: арта ЗСУ проти арти Мордору, добро перемогло, знищивши три САУрони. Автори сценарію, режисери, оператори – бійці 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка. Генеральний продюсер - ЗСУ. У ролі орків – орки. (При зйомці фільму постраждала не одна тварюка)», - підписали відео військові.
Де саме відбулося знищення окупантів не уточнюється. Відомо, що зараз ворог активно наступає на Ізюмському напрямку.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...