
59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка показала як відпрацювала по ворогу, передають Патріоти України.
За один підхід українські військові із 59 окрема мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка знищила три самохідні артилерійські установки ворога, які обстрілювали українські населені пункти. Як це відбувалось показали на відео.
«Ловіть чергову серію блокбастеру «Орки, welcome to Hell». Спойлер: арта ЗСУ проти арти Мордору, добро перемогло, знищивши три САУрони. Автори сценарію, режисери, оператори – бійці 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка. Генеральний продюсер - ЗСУ. У ролі орків – орки. (При зйомці фільму постраждала не одна тварюка)», - підписали відео військові.
Де саме відбулося знищення окупантів не уточнюється. Відомо, що зараз ворог активно наступає на Ізюмському напрямку.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...