
59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка показала як відпрацювала по ворогу, передають Патріоти України.
За один підхід українські військові із 59 окрема мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка знищила три самохідні артилерійські установки ворога, які обстрілювали українські населені пункти. Як це відбувалось показали на відео.
«Ловіть чергову серію блокбастеру «Орки, welcome to Hell». Спойлер: арта ЗСУ проти арти Мордору, добро перемогло, знищивши три САУрони. Автори сценарію, режисери, оператори – бійці 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка. Генеральний продюсер - ЗСУ. У ролі орків – орки. (При зйомці фільму постраждала не одна тварюка)», - підписали відео військові.
Де саме відбулося знищення окупантів не уточнюється. Відомо, що зараз ворог активно наступає на Ізюмському напрямку.
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...