
Російські окупанти застосували систему дистанційного мінування "Земледелие". За її допомогою мінами засипали Харківську область. Про це повідомляється в Telegram-каналі InformNapalm. Також там опубліковано відповідне відео, передають Патріоти України.
"Російська інженерна система дистанційного мінування (ІСДМ) "Земледелие" засипає мінами Харківську область. Рашистам начхати, що на мінах отримуватимуть поранення та гинуть мирні жителі та діти. Черговий спосіб, який використовує рашистська армія для геноциду українців", – йдеться у повідомленні.
В якому районі працювала система, і в які райони були випущені міни – не уточнюється. Система "Земледелие" здатна проводити дистанційне мінування на відстані від 5 до 15 км. Вона вистрілює реактивні снаряди, які забезпечують встановлення мін у заданому районі.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...