
Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай підтвердив великі втрати ворога у результаті боїв з українськими захисниками на Донбасі. Про це він заявив в ефірі національного телемарафону 8 травня, передають Патріоти України.
Він зазначив, що ЗСУ знищують як військову техніку, так і самих рашистів. "Літаки збиваються, БМП, танки, артилерійські розрахунки, міномети знищують наші хлопці, БПЛА збивають. Кожна атака, яка проходить, з боку Росії, десятки загиблих у них, артилерійські склади так само знищують. Вони несуть просто шалені втрати", - сказав він.
У лікарні в окупованому Луганську вже бракує місць. "Лікарня в Луганську повністю забита вщент – як тілами, їх просто вже нікуди складати, так і важкопораненими. Ліків не вистачає, тому є велична вірогідність того, що ці важкопоранені змінять цифру "300" на "200" найближчим часом", - додав Гайдай.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...