Окупована Ялта після потопу: Селеві потоки та лавина каміння накрили цілі вулиці (фото, відео)

Наслідки повені в Ялті

Повінь у Ялті й регіоні довкола цього південнобережного міста в тимчасово окупованому Криму 18 червня накрила вулиці ще й селевим потоком. Серед одних із найбільшими постраждалих виявився мікрорайон Василівка (у минулому знамените кримськотатарське село Ай-Василь). Красномовними фотографіями наслідків стихії в ньому поділився журналіст-фрилансер Заїр Баккал. Він опублікував їх на своїй сторінці в Facebook та на YouTube, передають Патріоти України.

"Вулиця Джафера Сейдамета – одна з найбільш постраждалих у Ялті. Частина будинків тут опинилася повністю під камінням. Розгрібати завали доведеться ще кілька днів. Дивлячись на цю жахливу картину, думаєш, яке ж диво, що люди взагалі залишилися живі!" – підкреслив автор знімків.

Наслідки повені в ЯлтіВін зазначив, що в цьому районі проживають переважно кримськотатарські родини. На відзнятих журналістом кадрах видно лише величезні руйнування житлових будинків та інших будівель.

Наслідки повені в ЯлтіБагато людей залишилися буквально без даху над головою, а на місці їхнього житла з-під застиглої кам'яної "лави" видніються дивани. Так само під камінням сплюснуло десятки автомобілів.

Свої пошкоджені транспортні засоби місцеві жителі діставали за допомогою кранів.

Інші відкачували воду з уцілілих після НП будинків, а також відкопували двори від кам'яних куп, намагаючись врятувати залишки майна.


Хіти тижня. Навмисно не вигадаєш: Голі актори влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму (відео)

неділя, 25 липень 2021, 13:00

Голі актори фільмів для дорослих влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму у покинутій церковній школі в США. Про це повідомляє NewscenterABC11, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті Меридіан, штат Міссісіпі,...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.