Окупована Ялта після потопу: Селеві потоки та лавина каміння накрили цілі вулиці (фото, відео)

Наслідки повені в Ялті

Повінь у Ялті й регіоні довкола цього південнобережного міста в тимчасово окупованому Криму 18 червня накрила вулиці ще й селевим потоком. Серед одних із найбільшими постраждалих виявився мікрорайон Василівка (у минулому знамените кримськотатарське село Ай-Василь). Красномовними фотографіями наслідків стихії в ньому поділився журналіст-фрилансер Заїр Баккал. Він опублікував їх на своїй сторінці в Facebook та на YouTube, передають Патріоти України.

"Вулиця Джафера Сейдамета – одна з найбільш постраждалих у Ялті. Частина будинків тут опинилася повністю під камінням. Розгрібати завали доведеться ще кілька днів. Дивлячись на цю жахливу картину, думаєш, яке ж диво, що люди взагалі залишилися живі!" – підкреслив автор знімків.

Наслідки повені в ЯлтіВін зазначив, що в цьому районі проживають переважно кримськотатарські родини. На відзнятих журналістом кадрах видно лише величезні руйнування житлових будинків та інших будівель.

Наслідки повені в ЯлтіБагато людей залишилися буквально без даху над головою, а на місці їхнього житла з-під застиглої кам'яної "лави" видніються дивани. Так само під камінням сплюснуло десятки автомобілів.

Свої пошкоджені транспортні засоби місцеві жителі діставали за допомогою кранів.

Інші відкачували воду з уцілілих після НП будинків, а також відкопували двори від кам'яних куп, намагаючись врятувати залишки майна.


"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...