
Ситуація в Криму ускладнюється через зливу, яка затопила вулиці та будинки. У місті припинили подачу води. Про це "голова адміністрації" Ялти Яніна Павленко повідомила на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Зазначимо, "влада" ввела в місті режим НС, а також перекрила проїзд в центр міста. Також місто відключили від водопостачання. "Влада" просить місцевих жителів запастися водою. У Ялті відключені 80 трансформаторних підстанцій, залишилися без світла 2,7 тис осіб.
Раніше повідомлялося, що в результаті зливових дощів на сході Криму, викликаних Чорноморським циклоном, була затоплена Керч і ряд інших районів півострова, після чого в Криму був оголошений режим НС.
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...