
Ситуація в Криму ускладнюється через зливу, яка затопила вулиці та будинки. У місті припинили подачу води. Про це "голова адміністрації" Ялти Яніна Павленко повідомила на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Зазначимо, "влада" ввела в місті режим НС, а також перекрила проїзд в центр міста. Також місто відключили від водопостачання. "Влада" просить місцевих жителів запастися водою. У Ялті відключені 80 трансформаторних підстанцій, залишилися без світла 2,7 тис осіб.
Раніше повідомлялося, що в результаті зливових дощів на сході Криму, викликаних Чорноморським циклоном, була затоплена Керч і ряд інших районів півострова, після чого в Криму був оголошений режим НС.
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...