
Навіть сепаратисти незадоволені. Знакові кадри опублікував сепаратистський Telegram-канал "Чіткий Луганськ", передають Патріоти України.
На фото жителі відобразили луганський підземний перехід поруч з кінотеатром "Буревісник", на стіні якого невідомі влучно написали "Ад".
Судячи з кадрів, місце не тільки не ремонтували за все майже 6 з половиною років окупації, але навіть і не прибирали. Об'єкт, очевидно, знаходиться в аварійному стані і може завалитися на голови людей в будь-який момент.
"Але ж там знаходиться дуже небезпечна ділянка дороги", - написав ресурс. Він запропонував "меру" Луганська Маноліс Пілавова пустити на ремонт переходу частина коштів, які він отримав з продажу трамвайних рейок. Варто відзначити, що фото викликали бурхливу реакцію луганчан.
"За 6 років не зроблено нічого. Тільки гірше стало. Ось тобі і "народна республіка"", - відзначають жителі міста.
"На це дивитися страшно, не те, що заходити. Скільки ми будемо це терпіти?" - обурюються коментатори соцмереж з Луганська.



На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...