Окупований Луганськ: "Ад" (фото)

Жителі окупованого Луганська показали фото наслідків приходу в українське місто "русскаго міра"

Навіть сепаратисти незадоволені. Знакові кадри опублікував сепаратистський Telegram-канал "Чіткий Луганськ", передають Патріоти України.

На фото жителі відобразили луганський підземний перехід поруч з кінотеатром "Буревісник", на стіні якого невідомі влучно написали "Ад".

Судячи з кадрів, місце не тільки не ремонтували за все майже 6 з половиною років окупації, але навіть і не прибирали. Об'єкт, очевидно, знаходиться в аварійному стані і може завалитися на голови людей в будь-який момент.

"Але ж там знаходиться дуже небезпечна ділянка дороги", - написав ресурс. Він запропонував "меру" Луганська Маноліс Пілавова пустити на ремонт переходу частина коштів, які він отримав з продажу трамвайних рейок. Варто відзначити, що фото викликали бурхливу реакцію луганчан.

"За 6 років не зроблено нічого. Тільки гірше стало. Ось тобі і "народна республіка"", - відзначають жителі міста.

"На це дивитися страшно, не те, що заходити. Скільки ми будемо це терпіти?" - обурюються коментатори соцмереж з Луганська.

У Луганську показали знакові фото з написом "Пекло": "Ось така" народна республіка ""

З архіву ПУ. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 19:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня 2020 року російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за мо...

Зеленський ще вірить у мир в очах Х**ла? Росія перекинула на Донбас безпілотники і тонни палива, - розвідка

вівторок, 19 січень 2021, 18:41

На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей із Росії перекинуто понад 22 тисячі тонн палива, військове майно і безпілотники "Орлан-10". Про це повідомляють на сайті Головного управління розвідки Міноборони України. За даними відом...