Олег Скрипка розповів, коли піде на фронт воювати за Україну

Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповів, чи готовий вирушити на фронт битися проти російських окупантів.

Музикант запевнив, що поки вважає себе набагато кориснішим в тилу, пише 24 канал.

Говорить, що вся його команда готова стати на захист своєї країни, коли в їх допомозі буде гостра необхідність. Але країні потрібні ще й фахівці в різних сферах, які підтримують в ній життя.

Скрипка окремо нагадав, що в тилу він не тільки "воює" на культурному фронті, а й волонтерить для українських захисників.

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка зізнався, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну його вразив український музикант, поет і телеведучий Коля Сєрга.

Він виявився справжнім патріотом, який допомагає Батьківщині протистояти ворогу не за гроші, а за покликом душі.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...