
Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповів, чи готовий вирушити на фронт битися проти російських окупантів.
Музикант запевнив, що поки вважає себе набагато кориснішим в тилу, пише 24 канал.
Говорить, що вся його команда готова стати на захист своєї країни, коли в їх допомозі буде гостра необхідність. Але країні потрібні ще й фахівці в різних сферах, які підтримують в ній життя.
Скрипка окремо нагадав, що в тилу він не тільки "воює" на культурному фронті, а й волонтерить для українських захисників.
Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка зізнався, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну його вразив український музикант, поет і телеведучий Коля Сєрга.
Він виявився справжнім патріотом, який допомагає Батьківщині протистояти ворогу не за гроші, а за покликом душі.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...