
Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповів, чи готовий вирушити на фронт битися проти російських окупантів.
Музикант запевнив, що поки вважає себе набагато кориснішим в тилу, пише 24 канал.
Говорить, що вся його команда готова стати на захист своєї країни, коли в їх допомозі буде гостра необхідність. Але країні потрібні ще й фахівці в різних сферах, які підтримують в ній життя.
Скрипка окремо нагадав, що в тилу він не тільки "воює" на культурному фронті, а й волонтерить для українських захисників.
Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка зізнався, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну його вразив український музикант, поет і телеведучий Коля Сєрга.
Він виявився справжнім патріотом, який допомагає Батьківщині протистояти ворогу не за гроші, а за покликом душі.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...