
17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патріоти України.
Українець прибув на спілкування з журналістами в образі козака, а наприкінці заходу відбулася традиційна "дуель поглядів" боксерів. Після її завершення Джошуа пішов, а Усик за підтримки своєї команди виконав "Червону калину" - пісню, яка символізує боротьбу українців із російською військовою агресією після 24 лютого.
Реванш пройде 20 серпня у місті Джидда (Саудівська Аравія). На кону стоятимуть усі титули, якимиволодіє українець, а також пояс журналу The Ring. Нагадаємо, перший бій боксерів відбувся 25 вересня минулого року. Тоді Усик переміг одноголосним рішенням суддів та відібрав у суперника всі пояси.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...