
17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патріоти України.
Українець прибув на спілкування з журналістами в образі козака, а наприкінці заходу відбулася традиційна "дуель поглядів" боксерів. Після її завершення Джошуа пішов, а Усик за підтримки своєї команди виконав "Червону калину" - пісню, яка символізує боротьбу українців із російською військовою агресією після 24 лютого.
Реванш пройде 20 серпня у місті Джидда (Саудівська Аравія). На кону стоятимуть усі титули, якимиволодіє українець, а також пояс журналу The Ring. Нагадаємо, перший бій боксерів відбувся 25 вересня минулого року. Тоді Усик переміг одноголосним рішенням суддів та відібрав у суперника всі пояси.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...