
17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патріоти України.
Українець прибув на спілкування з журналістами в образі козака, а наприкінці заходу відбулася традиційна "дуель поглядів" боксерів. Після її завершення Джошуа пішов, а Усик за підтримки своєї команди виконав "Червону калину" - пісню, яка символізує боротьбу українців із російською військовою агресією після 24 лютого.
Реванш пройде 20 серпня у місті Джидда (Саудівська Аравія). На кону стоятимуть усі титули, якимиволодіє українець, а також пояс журналу The Ring. Нагадаємо, перший бій боксерів відбувся 25 вересня минулого року. Тоді Усик переміг одноголосним рішенням суддів та відібрав у суперника всі пояси.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...