
17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патріоти України.
Українець прибув на спілкування з журналістами в образі козака, а наприкінці заходу відбулася традиційна "дуель поглядів" боксерів. Після її завершення Джошуа пішов, а Усик за підтримки своєї команди виконав "Червону калину" - пісню, яка символізує боротьбу українців із російською військовою агресією після 24 лютого.
Реванш пройде 20 серпня у місті Джидда (Саудівська Аравія). На кону стоятимуть усі титули, якимиволодіє українець, а також пояс журналу The Ring. Нагадаємо, перший бій боксерів відбувся 25 вересня минулого року. Тоді Усик переміг одноголосним рішенням суддів та відібрав у суперника всі пояси.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...