Олександр Волошин став на захист скандальної блогерки, яку звинувачують у ракетному ударі по Дніпру

Чоловік співачки Анни Трінчер, блогер та бізнесмен Олександр Волошин, відреагував на критику з бік блогерки Анни Алхім, передають Патріоти України.

У Мережі знаменитість звинувачують в тому, що вона могла спровокувати ракетний удар по лікарні в Дніпрі своїми публікаціями про перебування військових у медзакладах. Однак Волошин впевнений, що жодної провини блогерки в цьому немає.

У своїх Instagram-stories бізнесмен запевнив, що усі слова на адресу Анни лише маніпуляція. За його словами, Анна активно допомагає армії та людям під час війни.

"Почали знову розганяти "зраду" і наївно усі в це вірять, починають мені скидати свої репости. Що я бачу в цій ситуації? Аня виставила сторіз, яку репостили більшість дніпровських блогерів. Але до*бались лише до неї. Ніхто просто не знає іншої сторони і не розбирається в цьому. По-друге, людина виставила ту клініку, в яку не потрапили і не стріляли. По-третє, вона робила цю сторіз з благих намірів. Вона найбільше з усіх блогерів воює на інфопросторі. У неї 30-40% контенту - це репости з допомогою. Вона просто могла щось не помітити", - висловився Волошин.


"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...