Олена Кравець з "Кварталу 95" заразилася коронавірусом

Актори гумористичної студії "Квартал 95" почнуть новий сезон без Олени Кравець - актриса підхопила коронавірус і змушена проходити лікування. Про це журналістам ТСН розповів її колега Євген Кошовий, передають Патріоти України.

"За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19, так що в найближчих ефірах її не буде, - зазначив він. - Сумно, але такі наші реалії - ніхто не застрахований від цього вірусу". У своєму коментарі Кошовий також додав, що аналізи інших акторів та членів групи показали негативний результат.

Примітно, що Олена Кравець не перша в "Кварталі 95", хто заразився Covid-19. Нещодавно про свою хворобу розповів і актор Олександр Пікалов. За словами "кварталівця", деякий час йому довелося перебувати під наглядом лікарів, а почував він себе так, ніби його збила машина.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...