Оля Полякова розповіла, де зараз живе її мама та чи залишилося в них майно в Росії

Співачка Оля Полякова ще на початку повномасштабної війни попросила свою маму Світлану виїхати з країни-агресорки, адже переймалася за її безпеку. Пані Світлана не стала довго зволікати та все ж поїхала з Росії. У інтерв'ю Раміні Есхакзай Полякова розповіла, де перебуває її мама зараз, передають Патріоти України.

"Моя мама жила там у відносинах до травня місяця. Їй довелося виїхати через мене. Я їй казала: "Ти не можеш там перебувати. Це неможливо. Ти в мене там, як заручник". Я постійно думала про те, як вони захочуть надавити на мене. У травні вона виїхала до мене до Франції, залишила у РФ свого нового бойфренда. Це для неї теж трагічна історія", - поділилася Полякова.

Однак у родини залишалося ще одне не вирішене питання у Росії, адже там у них залишався великий будинок. "У нас там був дім. Зовсім нещодавно ми продали його. Продали за 15 відсотків від його вартості. Це був дуже гарний, елітний будинок, у гарному районі, з лісом. Дуже шкода, що ми не змогли взяти хоча б ті кошти, які в нього вклали. Але просто продавали, бо треба було позбутися цієї нерухомості, щоб не мати нічого спільного з Росією. Тому вже нерухомості в Росії немає", - розповіла Полякова.

"Україна вже поділена між Росією і Америкою": Хто з акторів популярного серіалу "Закрита школа" підтримав війну

неділя, 26 березень 2023, 21:59

У 2011-2012 роках в Росії виходив містичний трилер "Закрита школа", створений на основі іспанської драми "Чорна лагуна". Серіал "Закрита школа" транслювали і в Україні, тому тут у нього було багато шанувальників. Протягом чотирьох сезонів глядачі з зах...

Підсанкційний ієрарх УПЦ МП заявив, що голодуватиме... заради Лаври

неділя, 26 березень 2023, 21:44

Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, архієрей Української православної церкви Московського патріархату оголосив, що з 27 березня він розпочинає голодування на підтримку братії Києво-Печерської лаври. Про це священнослужитель заявив під час с...