Оля Полякова зізналась, яку нетипову травму отримала в дитинстві

Одного разу захоплення зірки обернулось травмою.

Українська співачка Оля Полякова наразі активно розвиває свою вокальну кар'єру. Артистка гастролює містами України із чималими концертами та з легкістю збирає стадіони прихильників. Однак до цієї слави Оля Полякова наполегливо йшла та інколи мала травми через посилені репетиції, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє "Сегодня", Оля Полякова ще в підлітковому віці мріяла стати співачкою. Школяркою артистка активно вчилась грати на фортепіано та проводила чимало часу, опановуючи інструмент. Проте одного разу захоплення зірки обернулось травмою.

"Я грала по 5 – 6 годин на день, і одного разу просто "переграла руку". Є така професійна травма у музикантів, які довго грають. Бракує рідини, і... словом, довелося потім гіпсували руку і ходити так", – розповіла під час випуску "Дивовижні люди" Оля Полякова.

Про своє вміння артитка не забула, тому на концертах радує прихильників неймовірною грою на фортепіано.

Ймовірно, зіркова мама генетично передала любов до фортепіано своїй старшій доньці. У мережі Оля Полякова неодноразово хизувалась, як її Марія грає на інструменті та відтворює досить складні мелодії.


Джерело: Сегодня

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...