Оля Полякова зізналась, яку нетипову травму отримала в дитинстві

Одного разу захоплення зірки обернулось травмою.

Українська співачка Оля Полякова наразі активно розвиває свою вокальну кар'єру. Артистка гастролює містами України із чималими концертами та з легкістю збирає стадіони прихильників. Однак до цієї слави Оля Полякова наполегливо йшла та інколи мала травми через посилені репетиції, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє "Сегодня", Оля Полякова ще в підлітковому віці мріяла стати співачкою. Школяркою артистка активно вчилась грати на фортепіано та проводила чимало часу, опановуючи інструмент. Проте одного разу захоплення зірки обернулось травмою.

"Я грала по 5 – 6 годин на день, і одного разу просто "переграла руку". Є така професійна травма у музикантів, які довго грають. Бракує рідини, і... словом, довелося потім гіпсували руку і ходити так", – розповіла під час випуску "Дивовижні люди" Оля Полякова.

Про своє вміння артитка не забула, тому на концертах радує прихильників неймовірною грою на фортепіано.

Ймовірно, зіркова мама генетично передала любов до фортепіано своїй старшій доньці. У мережі Оля Полякова неодноразово хизувалась, як її Марія грає на інструменті та відтворює досить складні мелодії.


Джерело: Сегодня

З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...