"Он мне юбочку поправлял": Зрадниця Корольова відзначилася пікантною заявою про Зеленського (відео)

Наташа Корольова зізналася, що Володимир Зеленський колись "поправляв їй юбочку". Судячи з усього, це було під час одного з концертів, на яких російська співачка з українським корінням часто перетиналася з акторами студії "Квартал 95". Про пікантний інцидент співачка розповіла в новому випуску шоу "П'ятниця з Регіною", ведучою якого є українка Регіна Тодоренко, передають Патріоти України.

Зазначимо, що колишня зірка шоу "Орел і Решка" спочатку поставила запитання чоловікові Корольової - Сергію Глушку, більш відомому як Тарзан. Тодоренко запитала, до кого він найбільше ревнує Наташу. На це питання Глушко відповів лаконічно: "До президента". Але при цьому Тарзан не уточнив - до глави якої саме держави. І чи політик це взагалі.

"До президента Росії? Правда? Чи Президент - це ім'я собаки" - не приховувала здивування Регіна. "О, цікаво... Це до якого президента ти мене ревнуєш? Чи до цього, що новий в Україні..." - звернулася Королева до чоловіка."Зеленського?" - уточнила Тодоренко. "Зеленського? Він мені спідничку поправляв", - сказала співачка.

Зазначимо, що говорячи про президента України, Корольова спеціально зневажливо сказала його прізвище, кілька разів виголосивши його через російську "э" - "Зэлэнскый".


"Сподіваюсь, вам сподобались мої ноги": Євродепутат взяв участь в онлайн-дебатах без штанів (відео)

середа, 3 червень 2020, 20:59

Люк Фланаган постав перед членами зборів в сорочці, але без штанів. Ірландський депутат Люк Фланаган взяв участь в онлайн-дебатах сільськогосподарського комітету Європарламенту, будучи при цьому без штанів. Про це пише Politico, передають Патріоти Укра...

От так і миші держзерно "з'їли": МВС викрило чергову схему розкрадання Держрезерву

середа, 3 червень 2020, 20:45

Певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з'ясовується, що вже немає. Перевірки запасів, влаштовані на складах Держрезерву України, виявили не лише нестачу зерна на 800 млн гривень, а й масштабні схеми розкрадання пального. Про це...