"Он мне юбочку поправлял": Зрадниця Корольова відзначилася пікантною заявою про Зеленського (відео)

Наташа Корольова зізналася, що Володимир Зеленський колись "поправляв їй юбочку". Судячи з усього, це було під час одного з концертів, на яких російська співачка з українським корінням часто перетиналася з акторами студії "Квартал 95". Про пікантний інцидент співачка розповіла в новому випуску шоу "П'ятниця з Регіною", ведучою якого є українка Регіна Тодоренко, передають Патріоти України.

Зазначимо, що колишня зірка шоу "Орел і Решка" спочатку поставила запитання чоловікові Корольової - Сергію Глушку, більш відомому як Тарзан. Тодоренко запитала, до кого він найбільше ревнує Наташу. На це питання Глушко відповів лаконічно: "До президента". Але при цьому Тарзан не уточнив - до глави якої саме держави. І чи політик це взагалі.

"До президента Росії? Правда? Чи Президент - це ім'я собаки" - не приховувала здивування Регіна. "О, цікаво... Це до якого президента ти мене ревнуєш? Чи до цього, що новий в Україні..." - звернулася Королева до чоловіка."Зеленського?" - уточнила Тодоренко. "Зеленського? Він мені спідничку поправляв", - сказала співачка.

Зазначимо, що говорячи про президента України, Корольова спеціально зневажливо сказала його прізвище, кілька разів виголосивши його через російську "э" - "Зэлэнскый".


Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...