"Он мне юбочку поправлял": Зрадниця Корольова відзначилася пікантною заявою про Зеленського (відео)

Наташа Корольова зізналася, що Володимир Зеленський колись "поправляв їй юбочку". Судячи з усього, це було під час одного з концертів, на яких російська співачка з українським корінням часто перетиналася з акторами студії "Квартал 95". Про пікантний інцидент співачка розповіла в новому випуску шоу "П'ятниця з Регіною", ведучою якого є українка Регіна Тодоренко, передають Патріоти України.

Зазначимо, що колишня зірка шоу "Орел і Решка" спочатку поставила запитання чоловікові Корольової - Сергію Глушку, більш відомому як Тарзан. Тодоренко запитала, до кого він найбільше ревнує Наташу. На це питання Глушко відповів лаконічно: "До президента". Але при цьому Тарзан не уточнив - до глави якої саме держави. І чи політик це взагалі.

"До президента Росії? Правда? Чи Президент - це ім'я собаки" - не приховувала здивування Регіна. "О, цікаво... Це до якого президента ти мене ревнуєш? Чи до цього, що новий в Україні..." - звернулася Королева до чоловіка."Зеленського?" - уточнила Тодоренко. "Зеленського? Він мені спідничку поправляв", - сказала співачка.

Зазначимо, що говорячи про президента України, Корольова спеціально зневажливо сказала його прізвище, кілька разів виголосивши його через російську "э" - "Зэлэнскый".


Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...