"Он от Кличка заразился!": Усик дохідливо пояснив, що таке Україна та "неприємно вразив" росіян (скріншот)

Непереможний український супертяж Олександр Усик привітав усіх своїх підписників у Instagram із Днем соборності. У себе в обліковому записі кримчанин для читачів з РФ опублікував текст російською мовою, в якому пояснив, що таке Україна, передають Патріоти України.

(Авторські орфографія та пунктуація збережені).

"Русь есть была и будет КИЕВСКОЙ. И кто бы , что не говорил , мол нет народа УКРАИНСКОГО весь мир увидел на сколько Он един. Нам много лет твердили вы окраина , а оказалось , что мы ЦЕНТР одного материка, нам говорили вы все выдумка, А мы народ мы целая страна. МИ ТІ ХТО ЗА СВОБОДУ БОРЕТСЯ , МИ НЕ ТІКАЄМ МИ СТОЇМ МОЯ КРАЇНА НЕЙМОВІРНА МОЯ КРАЇНА ЦЕ. МІЙ ДІМ. З ДНЕМ СОБОРНОСТІ", – написав Олександр.

Ці рядки знатно розлютили адептів "русского міру". Росіяни почали писати боксерові гидоту в коментарях, повторюючи наративи своєї пропаганди. "Ой насмішив Олександр. Вже всім давно зрозуміло, що Україна втратила свою державність, ще в 2014 році. Зараз вона просто виконує накази США", "А коли вас звільнять від фашизму, в якій країні житимеш?", "Нам необхідно помиритися. Брати не повинні вбивати один одного", "Рулить вами Америка, а страждає український народ", – пишуть росіяни.

Замість "розп’ятого хлопчика": Окупанти запустили фейк про вбивство "азовцями" в Маріуполі жінки, але все пішло не так

середа, 7 червень 2023, 18:28

Росіяни продовжують вигадувати "звірства українських нацистів" на території України. Вони виали "шокуючу історію" про зґвалтовану у Маріуполі жінку, якій після смерті на животі тупим предметом нашкрябали свастику. Однак з черговою "жертвою нацистів" ро...

Мобілізація в Україні: Хто із призовників може отримати штраф від 5100 до 8500 гривен і за що будуть карати

середа, 7 червень 2023, 17:56

Мобілізація в Україні триває до 18 серпня. Військовозобов'язані чоловіки можуть отримати повістку в будь-якому громадському місці, а військовий квиток їх просять пред'явити навіть при прийомі на роботу. Якщо не стати на військовий облік, то можна отрим...