"Он с трибуны кукарекал": Шнуров написав вірш про Жириновського

Сергій Шнуров у віршованій формі заявив, що час лідера ЛДПР Володимира Жириновського минув, і назвав його обличчя гримасою.

Лідер російського гурту "Ленінград" і член "Партии роста" Сергій Шнуров на своїй сторінці в Instagram оприлюднив вірш, присвячений лідеру ЛДПР Володимирові Жириновському, передають Патріоти України.

Пост він супроводив скріншотом новини з висловлюваннями Жириновського на свою адресу. Лідер ЛДПР розкритикував його за слова про Крим, на запитання про належність якого Шнуров відповів: "Поживемо – побачимо". "Він уже себе закопав", – сказав Жириновський і заявив, що кожен – музикант, перукар або банщик – має займатися своєю справою, а не лізти в політику.

"Тень встает из прошлого, из века.
В суд бы подал, чтоб наверняка,
Но нет. Он с трибуны кукарекал,
Чтоб не забывали старика.
Перья распустил он так же пышно.
Был подъем, теперь пошел на спад.
Понимая то, что время его вышло,
Старый клоун шутит невпопад.
И гримасой испугать всех хочет,
Но выходит жалостно и жалко.
Скачет он по-прежнему, как кочет,
И показывает маленькое жалко", – написав він.

У лютому 2020 року Шнуров вступив у "Партию роста", заявивши про намір балотуватися в Державну думу Росії на виборах 2021 року. Коментуючи своє рішення, артист підкреслив, що "з ним буде веселіше". Про намір зайнятися політикою музикант заявив за місяць до вступу в партію.

Посмотреть эту публикацию в Instagram
Тень встаёт из прошлого, из века. В суд бы подал, чтоб наверняка, Но нет. Он с трибуны кукарекал, Чтоб не забывали старика. Перья распустил он, так же пышно. Был подъем, теперь пошёл на спад. Понимая то, что время его вышло Старый клоун шутит невпопад. И гримасой испугать всех хочет, Но выходит жалостно и жалко. Скачет он попрежнему, как кочет И показывает маленькое жалко.
Публикация от Shnurov Sergey (@shnurovs)

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...

УПЦ дали три дні на передачу ключів державному заповіднику. Комісія Мінкультури провела інвентаризацію майна колишнього орендатора Києво-Печерської лаври

вівторок, 6 червень 2023, 14:21

5 червня комісія Міністерства культури та інформаційної політики завершила свою роботу в Національному заповіднику Києво-Печерська лавра. Вона виявила порушення з боку УПЦ МП та підписала із заповідником акт приймання-передачі державного майна. Про це ...