Опрацьовано дані щодо чоловіків призовного віку: У Міноборони розповіли про оновлення системи "Оберіг"

У Міністерстві оборони України розповіли про перезапуск електронної системи "Оберіг", яка забезпечує цифрове ведення даних на всіх етапах мобілізаційної кампанії. Наразі вже оцифровано дані щодо чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, в усіх 24 регіонах України та Києві, передають Патріоти України.

Про це сказав заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк під час виступу на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за участі президента України. За його словами, було зроблено 23 мільйони запитів на оновлення даних громадян.

Гаврилюк зазначив, що в процесі мобілізації важливим чинником є максимальна прозорість. Цьому й має сприяти система "Оберіг", яка інтегрована з Державною податковою службою, Міністерством юстиції, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти, Державною міграційною службою та Судовою адміністрацією.

"Більшість регіонів успішно налагодили процес введення даних щодо статусу проходження комісій ВЛК. Проте, щоб забезпечити ще більшу ефективність і прозорість, ми плануємо збільшити потужності команд, що працюють у ТЦК та СП, і перевести у цифровий формат весь процес мобілізаційної кампанії для кожного громадянина", – сказав заступник міністра.

Він додав, що метою Міноборони є забезпечити прозорість та оперативність кожного кроку процесу мобілізації та "надати можливість кожному громадянину реалізувати свій обов’язок захисту Батьківщини".

Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

неділя, 23 червень 2024, 0:00

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року. . На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та до...

У неділю, 23 червня, графіки відключень електрики діятимуть лише 4 вечірні години - "Укренерго"

субота, 22 червень 2024, 23:51

У неділю 23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії, застосовуватимуть увечері, з 19:00 до 23:00. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". . За повідомленням, через зниження споживання електроенергії у вихідн...