Ордени дають і "тиловим щурам", невідомо за що: Комбат холодноярівців нагородив найкращих бійців престижною фронтовою відзнакою

У суспільстві регулярно обговорюють тему, що державні бойові нагороди сильно девальвують через політичні. а також корупційні присвоєння. Однак залишаються невеличкі виключення, на котрі, як правило не ведуться у "високих київських кабінетах"

Командир 1-го батальйону 93-ї ОМБр Холодний Яр підполковник Богдан Дмитрук вирішив не чекати для своїх бійців державних нагород та вручив найкращим із них іменні ножі. Вогнепальну нагородну зброю присвоювали і Арсенію Яценюку (кулемет "Максим" від Авакова) і Михайлу Чечетову ("Маузер" від посіпак Януковича), а от холодна зброя переважно залишається привілеєм саме фронтовиків, зазначають Патріоти України.

Богдан Дмитрук замовив для шістьох бійців, які героїчно проявили себе під час цієї ротації, іменні ножі. Придбати ножі допомогли волонтери.

"Вручили їх бійцям неподалік від позицій в дружній обстановці. Крім того, комбат привіз на місце служби і передав одному з бійців і відзнаку від міністра оборони", - йдеться в повідомленні.


Хіти тижня. "І жодного в масці, всі здорові, б*ять": У Росії тисячі солдатів брали участь у підготовці до параду (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 3:00

У Росії, попри пандемію коронавірусу та введення обмежувальних заходів, триває підготовка до параду 9 травня, в якій одночасно брали участь близько 15 тис. військовослужбовців. Відповідне відео з’явилося в російських Telegram-каналах, передають Патріот...

Хіти тижня. Інший світ, або Чому в розпал пандемії COVID-19 в Японії не вводять карантин

п’ятниця, 10 квітень 2020, 2:00

Ті, хто побував в Японії вперше, порівнюють японців з інопланетянами. Аж надто відрізняється їхнє життя. "Сегодня здесь насчитывается чуть больше трех тысяч больных c COVID-19 (на 126 миллионов жителей). О ситуации в Японии рассказал проживающий там уж...