Організатори Маршу захисників і ОПУ домовилися про перенесення ходи на День Незалежності

Організатори Маршу захисників України домовилися із представниками Офісу президента про перенесення на День Незалежності початку Маршу з 9.00 на 11.00, щоб учасники державних заходів мали можливість приєднатися до ходи.
А от параду не буде. Ілюстрація: ЕРА.

13 серпня організатори Маршу захисників України зустрілися із представниками Офісу президента. Про це повідомила у Facebook громадянська ініціатива "Захисти Україну", передають Патріоти України.

Під час зустрічі було ухвалено рішення, що Марш захисників відбудеться за раніше оголошеним маршрутом, він буде істотно розходитися з державними заходами. Зазначено, що марш є громадським заходом, який ніяк не пов'язаний із чинною владою або з будь-якою політичною силою.

На зустрічі сторони погодили питання щодо таймінгу. "На виконання місії розведення державних заходів та Маршу захисників України час початку Маршу переноситься на 11.00. Збір залишається на 10.00 – нас чекає доволі довгий процес вітань, шикування, побудови колон та інше. Це робиться не тільки з метою запобігти маніпуляціям, а і з суто технічних причин – щоб учасники державних заходів мали змогу приєднатися до Маршу після їх завершення, а їхні організатори – звільнити Хрещатик від обмежувальних конструкцій для проходження маршу", — ідеться в повідомленні.

Автолюбителям на замітку: Яку "євробляху" можна придбати за ‎€50

середа, 27 травень 2020, 16:56

Через пандемію коронавірусу в Німеччині зменшився попит на вживані авто, що в результаті призвело до різкого зниження цін, передають Патріоти України. За 50 євро на найбільшому німецькому сайті з продажу автомобілів mobile.de можна знайти машини в норм...

Співачка Тоня Матвієнко шокувала розповіддю про домагання дитячого лікаря

середа, 27 травень 2020, 16:24

Тоня Матвієнко в Instagram-шоу "Правда або дія" розповіла жахливу історію про домагання лікаря в лікарні Охматдит. У 1999 році він лікував її дочку Уляну, і погрозами намагався схилити 19-річну матір до статевого зв’язку, передають Патріоти України. Д...