Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження історії розповідає Ukrayina.pl, передають Патріоти України.

Журналісти пишуть, що Гжегож Кашак старанно приховував справу про сексуальні справи у священному місці. "Раніше єпископ Гжегож Кашак не відсторонив ректора семінарії, якого звинуватили у відвідуванні гей кімнат. Натомість Ватикан закрив Сосновецьку семінарію, де мали місце сексуальні насильства. Крім того, в дієцезії повідомляли про те, що священник убив диякона, а потім сам покінчив життя самогубством. Владика дієцезії зайнявся справою лише тоді, коли його розкрили ЗМІ", - повідомляють автори видання.

Доктор філософії релігії, письменник та публіцист Томаш Терліковські вважають, що всі ситуації сталися в результаті бездіяльності єпископа Кашака. Терліковського обурює, що єпископ абсолютно не знає, як виправити свою багаторічну недбалість.

На його думку, єпископу слід подати папі прохання про відставку та просити про призначення ватиканської комісії, яка розслідує ситуацію в дієцезії. "Надто довго триває гниття Сосновецької єпархії під владою єпископа Кашака. Надто довго вірним і чесним священникам було соромно за те, що відбувається під його владою, і надто довго триває процес псування того, що зробили його попередники", - підкреслив він.

Місяць на передовій зарахують за чотири: Раді пропонують змінити закон про пенсійне забезпечення військових

понеділок, 11 грудень 2023, 8:41

До Верховної Ради подано ще один проєкт закону, який стосується пенсійних виплат військовим, які брали безпосередню участь у бойових діях чи перебували у полоні, передають Патріоти України. Як пише trueua.info, про це йдеться у законопроекті № 10313, ...

"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

понеділок, 11 грудень 2023, 8:33

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України. "Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори...