Оруел відпочиває: У Росії пасажира метро затримали... за перегляд картинок, що "дискредитують армію"

У Росії пасажира метро затримали за перегляд картинок, що "дискредитують армію"

Москвича Юрія Самойлова суд засудив до 14 діб арешту за протоколом про розповсюдження екстремістських матеріалів. За його словами, інший пасажир метро заглянув у його телефон та викликав поліцію. Про це повідомила "Медіазона" з посиланням на слова його брата Миколи Лунченкова, передають Патріоти України.

В яких саме діях Самойлова силовики побачили порушення, невідомо, оскільки сім'я не знає ім'я адвоката, а копії рішення суду не має.

Крім того, за словами Лунченкова, затримання та арешт брата пройшли протягом одного дня. Тільки ввечері йому дозволили зробити короткий телефонний дзвінок матері зі спецприйомника.

Під час розмови чоловік повідомив, що пасажир метро подивився у його телефон та викликав поліцію. Силовики зажадали від Самойлова показати вміст смартфона. Там вони "виявили купу картинок і фотографій, які "мали дискредитуючий російську армію характер", писав Лунченков у себе в соцмережах.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...