Оригінально вийшло: Український дизайнер схрестив Ford з радянською "Победою" (фото)

Український 3D-дизайнер Володимир Гринчук представив, як би виглядав радянський автомобіль ГАЗ М20 "Победа" в наш час, якби він був виконаний в стилістиці Ford. Свою віртуальну роботу художник представив на Instagram-сторінці, передають Патріоти України.

"На виході маємо: V8 під капотом, диски і гума - старіші, ніж саме авто. Щоб помістити колеса, довелося трохи вирізати передні і задні крила, але це не зашкодило", - описує своє творіння Володимир Гринчук.

За словами автора, ця модель "Победи" була не дуже якісною, тому йому довелося багато возитися в фотошопі, щоб надати їй належний вигляд.

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...