Оригінально вийшло: Український дизайнер схрестив Ford з радянською "Победою" (фото)

Український 3D-дизайнер Володимир Гринчук представив, як би виглядав радянський автомобіль ГАЗ М20 "Победа" в наш час, якби він був виконаний в стилістиці Ford. Свою віртуальну роботу художник представив на Instagram-сторінці, передають Патріоти України.

"На виході маємо: V8 під капотом, диски і гума - старіші, ніж саме авто. Щоб помістити колеса, довелося трохи вирізати передні і задні крила, але це не зашкодило", - описує своє творіння Володимир Гринчук.

За словами автора, ця модель "Победи" була не дуже якісною, тому йому довелося багато возитися в фотошопі, щоб надати їй належний вигляд.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню рф

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Ук...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ.

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.