Оригінально вийшло: Український дизайнер схрестив Ford з радянською "Победою" (фото)

Український 3D-дизайнер Володимир Гринчук представив, як би виглядав радянський автомобіль ГАЗ М20 "Победа" в наш час, якби він був виконаний в стилістиці Ford. Свою віртуальну роботу художник представив на Instagram-сторінці, передають Патріоти України.

"На виході маємо: V8 під капотом, диски і гума - старіші, ніж саме авто. Щоб помістити колеса, довелося трохи вирізати передні і задні крила, але це не зашкодило", - описує своє творіння Володимир Гринчук.

За словами автора, ця модель "Победи" була не дуже якісною, тому йому довелося багато возитися в фотошопі, щоб надати їй належний вигляд.

У Мінстратегпром розширили можливості бронювання працівників ОПК

понеділок, 20 травень 2024, 17:20

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України внесли зміни до критеріїв для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки. Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання в...

Україна знову сколихнула світ: Усик визнаний найкращим боксером серед усіх вагових категорій

понеділок, 20 травень 2024, 17:02

Науковці давно визначили: гучні спортивні перемоги несуть практичні дивіденди країнам-переможцям. Хай драйв від успіху найвидатнішого боксера сучасності передасться не лише українцям, але і всім іноземцям від кого залежить наша битва за незалежність. П...