
Американський бізнесмен Ілон Маск відвідує закриті вечірки, під час яких вживає наркотичні засоби. Мільярдер вживав ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби на приватних вечірках по всьому світу. Він також публічно вживав марихуану та вихвалявся рецептом на психоделічний кетамін, повідомляє The Wall Street Journal.
Близьке оточення мільярдепа стерджує, що Маск продовжує вживати наркотики, особливо кетамін. Це може зашкодити його бізнесу, зокрема, поставити під загрозу мільярдні державні контракти SpaceX, активи інвесторів на суму близько 1 трильйона доларів, десятки тисяч робочих місць і значну частину космічної програми США.
Водночас адвокат Маска Алекс Спіро заявив, що бізнесмен "регулярно і систематично проходить тести на наркотики в SpaceX і ніколи їх не провалював". В оточенні мільярдера вже давно звикли до його нестабільної поведінки.
Видання зазначає, що у 2023 році Ілон Маск вживав мікродози кетаміну для лікування депресії, а також приймав повні дози на вечірках.
Після публікації статті Маск написав у соцмережах, що кетамін є кращим способом боротьби з депресією порівняно з антидепресантами.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...