"Осколкове поранення отримав весь персонал": Хірург Олег Голубенко розповів про операцію 5-місячній дитині, яку проводив у момент прильоту ракети в "Охматдит"

"Це трапилося швидко": хірург Олег Голубенко розповів про операцію 5-місячній дитині, яку проводив в момент прильоту ракети в "Охматдит". ВІДЕО

Під час ракетного удару по дитячій лікарні "Охматдит" Олег Голубенко проводив операцію п’ятимісячному немовляті. Про це хірург розповів "Суспільному", передають Патріоти України.

«Осколкове поранення отримав весь персонал: дитина, анестезіолог, я, асистент мій, медична сестра. Це трапилося так швидко. Якийсь звук, свист, і просто потім опинилися на підлозі взагалі з іншої сторони операційної. Я вигукнув „Хто живий?“. Всі на місці. Анестезіолог піднявся, що все добре. Медсестра отримала ураження обличчя», — розповів щелепно-лицьовий хірург.

Лікар додав, що йому з командою не вдалося завершити операцію п’ятимісячній дитині, проте вони стабілізували її стан та передали колегам з іншої медустанови.

«На жаль, ми операцію не завершили, ми затампонували нашу рану. Нам допомогли лікарі сьомої дитячої лікарні міста Києва, наші колеги. Дитина була стабільна. На ранок з нею все добре», — зазначив лікар.

Сам Голубченко отримав травму спини, але, незважаючи на це лікар допомагав розбирати завали та надавав допомогу евакуйованим дітям, батькам та медикам.

Приєднався до своїх персонажів: Автора воєнно-пригодницької книги "Наказ – загинути", що уславлює російських вояків, ліквідували в Україні

субота, 20 липень 2024, 6:00

Українські військовослужбовці ліквідували російського письменника Анатолія Гончара, на рахунку якого - кілька пропагандистських книг, які прославляли армію Росії. Про це стало відомо із повідомлень соцмереж, передають Патріоти України.. Загиблий росіян...

Мінцифри дало роз'яснення, чому в Україні зникає зв'язок та інтернет, коли немає електрики

п’ятниця, 19 липень 2024, 23:00

На тлі регулярних стабілізаційних відключень електроенергії у містах і селищах, українці змушені пристосовуватись до нових реалій - як на роботі, так і вдома. Однією з нагальних проблем під час відключень для багатьох громадян є відсутність стабільного...