Осліп і впав у кому: У Росії батьки-сектанти заморили голодом малюка (фото)

У Росії суд присяжних у Нижньогородській області одностайно визнав 36-річну Ірину Власову і 34-річного Андрія Власова винними у вбивстві своєї дитини Яромира. Батьки заморили малюка голодом, повідомляють Патріоти України.

Ця моторошна історія обурила все російське суспільство. Хлопчик з'явився на світ міцним і здоровим, але кілька місяців потому Яромир потрапив у реанімацію. Дитина впала в кому і встигла осліпнути через недоїдання. Причиною фатального погіршення здоров'я стали релігійні погляди батьків.

Стан малюка жахнув медиків: через 3,5 місяці після народження малюк важив 2 кілограми 700 грамів. До цього моменту він повністю осліп — експерти пояснили, що від недоїдання у нього атрофувалися зорові нерви. Незважаючи на зусилля лікарів, хлопчик помер у паліативному відділенні лікарні.

Відзначається, що подружжя вважало себе анастасійцями — прихильниками руху "Дзвінкі кедри Росії". Вони розповідали, що хочуть побудувати будинок і виростити родове дерево. Однак, у результаті, не зробили нічого, окрім того, що убили власну дитину.

Рух "Дзвінкі кедри Росії" об'єднує у собі як християнські, так і язичницькі цінності. Формально до списку деструктивних сект їх не відносять — але кілька архієпископів у проповідях застерігають віруючих від "анастасійцыв-сектантів", і частина вчених дуже насторожено ставляться до їхньої ідеології, що відкидає будь-яку цивілізацію і закликаэ "ріднитися з природою і сонцем".

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...

Хіти тижня. "Не завидуй, Америка": Жахливе відео із будинку дитини в Росії

вівторок, 28 січень 2020, 0:35

У мережі активно обговорюють Будинок дитини, який знаходиться в Якутії. Умови для життя дітей там просто жахливі, передають Патріоти України. У будівля не робився ремонт протягом багатьох років. У коментарях люди відзначають, що дітям жити в таких умов...