
Чергова перехоплена розмова російського окупанта з дружиною яскраво демонструє моральний стан військових РФ та ставлення до них власних командирів. Її розмістили на сторінці ГУР Міноборони в мережі (посилання на аудіо), передають Патріоти України.
Окупант зателефонував дружині і поскаржився на погане хачування - замість сухпаїв видають малоїстівні консерви.
"Дали якусь консерву, яку жерти неможливо. Відкрили тушкованку, а там одні дупи курячі. У зампотила зник КАМАЗ з сухпайками. Тепер нам жерти нема чого", - розповідає окупант.
Також окупант скаржиться на своє командування. "Слухайте більше нашого президента-дебіла... Я з першого дня казав, що це не призведе до хорошого. Місиво ще попереду основне. Хвалені калібри-хрінібри нічого не допомагають", - говорить окупант. Росіянин наприкінці розмови зауважив, що йому б якось дотягнути до пенсії і піти з армії.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...