Особливо це стосується Одеси: В Україні можуть заборонити діяльність курортів через COVID-19, - глава МОЗ

Максим Степанов вкотре закликав дотримуватися соціальної дистанції, носіння масок і дезінфекції рук.

В Україні можуть запровадити додаткові обмежувальні заходи стосовно курортів через збільшення кількості заражених COVID-19. Зокрема, це стосується Одеси. Про це заявив голова МОЗ Максим Степанов, передають Патріоти України.

"Звичайно, можливо (закриття курортів). Ми зараз спостерігаємо збільшення у деяких областях кількості зайнятих ліжок. Так, наприклад, Закарпаття – це 71%. По лікарнях першої хвилі, ми розгортаємо лікарні другої, третьої хвилі. Аналогічно, 56% – у Волинській області. Добираються до 50% – Рівненська, Вінницька, Львівська області, місто Київ", – сказав Степанов.

Тому, за словами глави МОЗ, існує ймовірність введення додаткових обмежувальних заходів, щоб подолати коронавірус. Степанов вкотре закликав дотримуватися соціальної дистанції, носіння масок і дезінфекції рук.

"Але я хочу ще раз нагадати, якщо не користуються нашими рекомендаціями, які ми даємо, ми не в змозі тоді зупинити COVID-19. Якщо користуються, у нас ріст буде значно менший і в якийсь період у нас не буде зовсім зростання захворюваності на коронавірус", – додав він.

Нагадаємо, ввечері 28 червня в центрі Одеси зафіксували рекордні натовпи відпочивальників. Усі були без захисних масок. Також аншлаг був і у нічних клубах.

Джерело: ТСН.ua

"Их нравы": Робочі на московському будівництві влаштували масову бійку (відео)

вівторок, 14 липень 2020, 22:21

Учасники бійки кидалися один на одного із лопатами, дошками та навіть цеглинами в руках. Уточнюється, що кадри зняті на Балаклавському проспекті. Причина конфлікту невідома. Є постраждалі. На кадрах можна помітити, як робочі беруть в руки будівельні ма...

Ворог наступає з усіх боків: "Пам’ятаєте, так же важко було на Майдані та на початку Війни...", - Ярош розкрив спробу реваншу Путіна в Україні

вівторок, 14 липень 2020, 22:18

Колишній лідер "Правого сектора", командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош відреагував на спробу представника президентської фракції в Раді Максима Бужанського, підтриманого керівництвом партії та парламенту, змінити терміни переходу...