
У четвер, 11 листопада, на вулиці Лесі Українки у Берестечку Волинської області п'яний водій збив двох дітей і втік з місця ДТП, повідомляють Патріоти України.
Як розповіли у пресслужбі поліції області, правоохоронці оперативно встановили особу правопорушника. "За кермом автомобіля Renault Megane Scenic перебував 42-річний житель Горохівщини. Керуючи автомобілем у нетверезому стані, водій збив двох дітей, 3 та 13 років, які рухалися на велосипеді у попутному напрямку", - йдеться у повідомленні.
Після того, як водій збив дітей, він втік з місця ДТП. Внаслідок аварії 13-річну дівчинку госпіталізували з травмами. Малолітній брат постраждалої тілесних ушкоджень не отримав. Транспортний засіб поліцейські вилучили.
За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...