"Остается молиться": В окупованій Макіївці через підземні поштовхи почали валитися будинки (фото)

Окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим місцеві мешканці дуже незадоволені.

У окупованій Макіївці. Фото: соцмережі.

Жителі окупованій бойовиками "ДНР" Макіївки повідомляють про незвичні підземні поштовхи невідомого походження, які руйнують їхні будинки, передають Патріоти України.

Як пишуть жителі міста в соціальних мережах, ситуація з такими "землетрусами" їх дуже лякає. Люди кажуть, що 22 жовтня тут зафіксували кілька підземних поштовхів, через що в одному з будинків обрушився підвал. До цього в житловому будинку обвалився дах.

Перші поштовхи, кажуть жителі Макіївки, відбулися ще на початку травня. При цьому окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим дуже незадоволені люди. Деякі жителі вважають, що підземні поштовхи є наслідком підземних вод. Інші вважають, що поштовхи викликані вибухами на шахті.


З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...