"Остается молиться": В окупованій Макіївці через підземні поштовхи почали валитися будинки (фото)

Окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим місцеві мешканці дуже незадоволені.

У окупованій Макіївці. Фото: соцмережі.

Жителі окупованій бойовиками "ДНР" Макіївки повідомляють про незвичні підземні поштовхи невідомого походження, які руйнують їхні будинки, передають Патріоти України.

Як пишуть жителі міста в соціальних мережах, ситуація з такими "землетрусами" їх дуже лякає. Люди кажуть, що 22 жовтня тут зафіксували кілька підземних поштовхів, через що в одному з будинків обрушився підвал. До цього в житловому будинку обвалився дах.

Перші поштовхи, кажуть жителі Макіївки, відбулися ще на початку травня. При цьому окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим дуже незадоволені люди. Деякі жителі вважають, що підземні поштовхи є наслідком підземних вод. Інші вважають, що поштовхи викликані вибухами на шахті.


Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...