"Остановить праздник никто и не подумал": ​На останньому дзвонику в Росії на школярів звалилася стеля (відео)

Діти, які при цьому співали пісню, лише на пару секунд замовкли, а потім знову заспівали.

Дітям на голову впала штукатурка, але свято не зупинили. Фото: скріншот з відео.

В Омській області (Сибір) під час останнього дзвоника в гімназії № 147 на голову однієї з випускниць звалилася штукатурка. Відео в Twitter опублікував користувач Vitauskas, передають Патріоти України.

"Призупинити свято і вивести підлітків зі сцени ніхто навіть і не думав. А навіщо? Баби ще народять!", - написав він.

На відео можна побачити, що ця НП не зупинила свята. Діти, які при цьому співали пісню, лише на пару секунд замовкли, а потім знову заспівали. Дорослі при цьому взагалі ніяк не відреагували на те, що сталося.

"Разграблению подвергся не только гипермаркет. Вооруженные люди, как саранча, стали опустошать в районе ДАП автосалоны: Mitsubishi, Peugeot и Porsche": Як починалася війна на Донбасі (фото)

понеділок, 24 червень 2019, 17:18

"Генерал-майор Юрий Седнев, руководивший горуправлением милиции Донецка с сентября 2011-го по сентябрь 2013 года, был вновь назначен на эту должность 16 мая 2014-го - за десять дней до начала боевых действий в Донецком аэропорту (ДАП)", - пише у своєму...

"Офицеры, россияне": У Харкові розгорівся гучний скандал через пропаг*донську пісню Газманова на випускному нацгвардійців (відео)

понеділок, 24 червень 2019, 16:59

У Харкові випускники Академії Національної гвардії станцювали зі своїми близькими під пропагандистську пісню російського співака Олега Газманова "Офіцери".Відео, яке це підтверджує, з'явилося в Instagram дружини одного з випускників, повідомляють Патрі...