Остаточно! В Україні закодували популярні канали: Що робити і скільки доведеться платити

28 січня будуть закодовані більшість популярних українських телеканалів. Таким чином, власники супутникових тарілок повинні тепер платити за сигнал, передають Патріоти України.

Такі зміни пов'язані з тим, що в Україні вирішили відмовитися від аналогового телебачення і перейти на цифрове влітку 2018 року.

У список закодованих потрапили 24 мовника чотирьох медіагруп:

  • 1+1 media - телеканали 1+1, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс, УНІАН, Бігуді;
  • StarLightMedia - телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Ось;
  • Inter Media Group - телеканали Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;
  • Медіа група Україна - телеканали ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.

При цьому кодування українських каналів не торкнеться UA Перший, Прямий, 5 канал, NewsOne, 112 канал, ZIK, Еспресо ТВ, Рада, Культура та інші.

Для того, щоб знову дивитися канали, власники супутникових антен повинні підключитися до одного з двох офіційних провайдерів: мова про компанії Viasat і Xtra TV. Перший пропонує 4 пакети вартістю від 69 до 116 гривень на місяць., А другий - від 69 до 249 гривень.

Підключення послуг вартує теж недешево. Тільки один тюнер обійдеться близько в 1080 гривень. Виклик майстра з тюнером коштує 1500 грн, а набір тюнер + антена + виклик майстра, який їх налаштує, - близько 3 тисяч гривень.

Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

четвер, 27 лютий 2020, 1:00

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...

Хіти тижня. Епідемія на Апенінах: В Італії кількість заражених коронавірусом стрімко зростає

четвер, 27 лютий 2020, 0:35

В країні зафіксовано вже 50 випадків зараження новим коронавірусом Covid-19. Як передає ANSA, найбільша кількість хворих наразі в Ломбардії – 39. Крім того, 11 осіб заразилися в регіоні Венето, передають Патріоти України. Ще одного пацієнта з симптомам...