Осиротіли двоє дітей: На Буковині від коронавірусу померла медсестра (фото)

На Буковині від коронавірусу померла старша медсестра відділення інтенсивної терапії Чернівецького обласного клінічного кардіологічного центру Олена Бордян. Про це повідомили на сайті департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА. У жінки залишився чоловік, син та донька, передають Патріоти України.

Олена Бордян народилася в Чернівцях, 1990 року закінчила Чернівецьке медичне училище, її загальний медичний стаж становив 29 років.

З 1996 року медичка працювала в КМУ "Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр" на посаді медичної сестри відділення інтенсивної терапії, а з 1999 року – на посаді старшої медсестри відділення інтенсивної терапії.

"За роки роботи вона проявила себе грамотною фахівчинею сестринської справи, здобула вищу медсестринську категорію. Олена Григорівна була професійною та надійною помічницею завідувача відділення та лікарів, її неодноразово нагороджували грамотами департаменту охорони здоров’я та кардіоцентру", – йдеться в повідомленні ОДА.

Смерть жінки також глибоко вразила її колег. Так, про важку боротьбу Бордян із коронавірусом розповів на своїй сторінці у Facebook лікар Валерій Манолов.


"Відійшла у вічність наша мамуся, порадниця, душа нашого колективу, люба наша Лєночка! У великих муках, у задусі вона до останнього подиху вірила в спасіння. Останніми словами її були: "Я дуже втомилася..." – розповів він.

А головна лікарка обласного кардіоцентру Ірина Маковійчук оприлюднила останнє листування з медсестрою, де та скаржилася, що сили покидають її.

"Останнє моє спілкування з Лєною... Неділя, вечір, телефоную, не може взяти слухавку, пише... Ця смс буде в мене перед очима все життя!!! Спочивай із Богом, Лєночко!!! Нема межі цій трагедії, ми просто вбиті горем", – написала колега покійної.

Зеленський присвоїв звання Героя України померлому від коронавірусу гендиректору КБ "Південне"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 20:33

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України гендиректору КБ “Південне” Олександру Дегтяреву, який помер від коронавірусу, посмертно. Про це повідомляє УНН із посиланням на указ Президента № 518/2020. . “За визначний особисти...

Хіти тижня. А як у них? 10 деталей німецького побуту, які викликають у нас подив (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 20:30

Одна справа - приїхати в Німеччину на відпочинок і підмітити пару-трійку особливостей. І зовсім інша - пожити в країні і дізнатися, чим відрізняється вона від інших держав в побутових дрібницях, які недоступні простому туристу. Люди, що переїхали до Ні...