От чому навчають: В Україні розгорівся гучний скандал через антинауковий підручник (фото)

6еУ підручнику з природознавства для 5-го класу школи була виявлена інформація, яка суперечить науковим дослідженням. Про це розповів кандидат медичних наук, колишній анестезіолог і блогер Андрій Семянков у Facebook, передають Патріоти України.

На 60-й сторінці підручника випуску 2013 року авторства Валентини Бойко та Ольги Ярошенко стверджується, що збільшує протидію людського організму різним хворобам. Там говориться, що магнітні явища використовували в медицині. Як приклад наводиться магнітотерапія.

За словами Семянкова, магнітотерапія є “бездоказовою маячнею”, яка не працює. Він посилається у своїх твердженнях на наукове дослідження.

Крім того, в даному підручнику з природознавства розповідають, що поведінка і енергійність людей залежить від фаз Місяця. Семянков підкреслює, що це теж не було підтверджено науковими дослідженнями. Підручник, про який йде мова, був рекомендований міністерством освіти в 2018 році.

Різке похолодання до - 10º: Українцям дали крижаний прогноз і назвали терміни

неділя, 27 листопад 2022, 11:29

В Україні погоду визначає вплив морозної арктичної повітряної маси, розповів кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич. При цьому найближчими днями очікуються дощі, а на північних і західних областях - мокрий сніг, може навіть бути ожеледиця ...

Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

неділя, 27 листопад 2022, 10:56

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України. Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, ал...