У місті Василькові Київської області середню школу №2 закрили на карантин. Причина - лабораторно підтверджений випадок захворювання на Covid-19 одного з вчителів. Про це повідомив мер міста Володимир Сабадаш, зазначають Патріоти України.
"Ми не маємо іншого варіанту, окрім як закрити навчальний заклад на карантин. Це означає, що 356 учнів та 21 вчитель зобов'язані перебувати в режимі ізоляції терміном 14 днів. Навчальний процес буде дистанційно", - зазначив міський голова на сторінці у Facebook.
Інфікований вчитель не контактував з дітьми, адже пішов на лікарняний. До того як піти на лікарняний, він контактував з іншими вчителями.
Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...
Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science.
. Пошуки тривали 25 років – як...