От таке "з новим навчальним роком": На Київщині 356 школярів пішли на карантин після двох днів занять - у вчителя діагностували коронавірус

У місті Василькові Київської області середню школу №2 закрили на карантин. Причина - лабораторно підтверджений випадок захворювання на Covid-19 одного з вчителів. Про це повідомив мер міста Володимир Сабадаш, зазначають Патріоти України.

"Ми не маємо іншого варіанту, окрім як закрити навчальний заклад на карантин. Це означає, що 356 учнів та 21 вчитель зобов'язані перебувати в режимі ізоляції терміном 14 днів. Навчальний процес буде дистанційно", - зазначив міський голова на сторінці у Facebook.

Інфікований вчитель не контактував з дітьми, адже пішов на лікарняний. До того як піти на лікарняний, він контактував з іншими вчителями.

Хитро влаштувався: Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому.. на няню

вівторок, 23 червень 2026, 10:22

Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...

Проблема триває місяцями: Польща затримує вантажі "Укрпошти" без пояснень

вівторок, 23 червень 2026, 9:59

Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...