От таке "з новим навчальним роком": На Київщині 356 школярів пішли на карантин після двох днів занять - у вчителя діагностували коронавірус

У місті Василькові Київської області середню школу №2 закрили на карантин. Причина - лабораторно підтверджений випадок захворювання на Covid-19 одного з вчителів. Про це повідомив мер міста Володимир Сабадаш, зазначають Патріоти України.

"Ми не маємо іншого варіанту, окрім як закрити навчальний заклад на карантин. Це означає, що 356 учнів та 21 вчитель зобов'язані перебувати в режимі ізоляції терміном 14 днів. Навчальний процес буде дистанційно", - зазначив міський голова на сторінці у Facebook.

Інфікований вчитель не контактував з дітьми, адже пішов на лікарняний. До того як піти на лікарняний, він контактував з іншими вчителями.

"Ти, курво українська, я зараз тобі голову рознесу": У Польщі затримали чоловіка, який принижував касирку з України

неділя, 28 червень 2026, 9:59

У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...

Хитрий план відправки на "СВО"? Кремль узявся за медицину - мігрантам можуть перекрити шлях до лікарень

неділя, 28 червень 2026, 9:48

У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...