От таке "з новим навчальним роком": На Київщині 356 школярів пішли на карантин після двох днів занять - у вчителя діагностували коронавірус

У місті Василькові Київської області середню школу №2 закрили на карантин. Причина - лабораторно підтверджений випадок захворювання на Covid-19 одного з вчителів. Про це повідомив мер міста Володимир Сабадаш, зазначають Патріоти України.

"Ми не маємо іншого варіанту, окрім як закрити навчальний заклад на карантин. Це означає, що 356 учнів та 21 вчитель зобов'язані перебувати в режимі ізоляції терміном 14 днів. Навчальний процес буде дистанційно", - зазначив міський голова на сторінці у Facebook.

Інфікований вчитель не контактував з дітьми, адже пішов на лікарняний. До того як піти на лікарняний, він контактував з іншими вчителями.

Україну накриє спека: Синоптики уточнили прогноз на наступні кілька днів

понеділок, 22 червень 2026, 13:52

Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...

Тарифи за комуналку в Україні розраховують за новими правилами: Що важливо знати

понеділок, 22 червень 2026, 12:49

Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...