От такий "Дым сигарет с ментолом": Мегапопулярний у 1990-ті співак працює таксистом у Києві та виправдовує Путіна

Бондаренко живе в Києві / Скриншот Instagram

у 1990-ті гурт "Ненсі" з Донеччини був дуже популярним, а пісні "Дым сигарет с ментолом", "Девушка мечты" та інші лунали буквально з кожної праски. Не дивно, що соліст гурту Анатолій Бондаренко здобув шалену популярність і впізнаваність у ті часи.

Однак останнім часом про зіркового виконавця абсолютно нічого не було чути. Так би він і жив собі тихо і спокійно, якби не видав інформацію про себе одній клієнтці.

Так, користувачка соцмережі Х Катерина Жемчужникова розповіла, що нещодавно сіла в таксі, водієм якого є Бондаренко. За її словами, він так само продовжує розмовляти російською мовою і не звинувачує диктатора Володимира Путіна в розв'язаній в Україні війні.

Скріншот Instagram
"Мене щойно на таксі додому підвозив чоловік, який, як виявилося, музикант відомого в 90-ті по всьому пострадянському простору гурту з Донеччини. Я думала, він дещо перебільшує, а коли зайшла додому і погуглила, то трохи прифігіла", - написала дівчина.

Звісно, шанувальники колись популярного гурту одразу активізувалися в соціальній мережі й почали розпитувати в нього, що він думає про війну. Чіткої відповіді від музиканта так і не надійшло.

Скріншот Instagram
Він заявив, що проти насильства і воєн, а винні в їхньому розв'язанні люди, проте імені Путіна він так і не назвав.

"Я не проти кого, а проти чого! Я проти насильства і воєн. Я за творення і процвітання цивілізації! За любов! Хто винен у цій та інших війнах? Винні люди! Ті, хто створює комфортні умови політикам і делегує їм свої повноваження робити це. Тож звинувачувати одних президентів і лідерів не варто. Без схвалення, підтримки та участі людей, війни не починають", - видав Бондаренко.

Скріншот Х
Цікаво, що гурт "Ненсі" досі гастролює. Вони виступають і в Україні, і за кордоном. Ось тільки про благодійні концерти не йдеться.


Довбик підтримав українського воїна, який отримав поранення на війні з Росією

середа, 29 травень 2024, 20:55

Гравець збірної України та іспанської Жирони Артем Довбик поспілкувався з українським військовослужбовцем, який є палким шанувальником футболу, передають Патріоти України. На своїй сторінці в Інстаграм відомий телеведучий Анатолій Анатоліч розповів зво...

Ситуація з відключеннями світла стане ще гіршою: Ось в якому місяці доведеться найтяжче

середа, 29 травень 2024, 18:30

Влітку в українській енергосистемі очікується дефіцит – українці вже перетнули мінімум споживання електроенергії, тому надалі воно лише збільшуватиметься. Найтяжче прийдеться у липні – саме в цьому місяці очікується найбільше споживання при зменшенні г...