
"Уже зараз маємо середню пенсію 29% від середньої зарплати, а в перспективі буде не більш ніж 20%. Наприклад, маючи зарплату 10 тисяч гривень, людина отримає 2 тисячі гривень пенсії. Ось про це говорив прем’єр. Чи це буде та пенсія, яка забезпечить гідне життя? Точно ні", – розповіла Лазебна.
Міністерка пропонує ввести обов'язкові накопичувальні пенсії та почати збирати додаткові гроші з працюючих не з 2022 року, як це планувалося раніше, а вже із січня наступного року.
"Загалом це можна зробити і на базі вже зареєстрованого у Верховній Раді законопроєкту №2683, але обов’язково доопрацювавши його з урахуванням пропозицій, узагальнених Мінсоцполітики, до яких увійшли пропозиції Європейської бізнес асоціації, Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів, Всеукраїнської асоціації недержавних пенсійних фондів, Української асоціації інвестиційного бізнесу, експертів РПР, позиції ТПП, УСПП, профспілок транспортників, енергетиків, працівників вугільної промисловості", – сказала міністерка.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...