Найстаріша мешканка Землі розкрила секрет довголіття й здивувала порадою (фото)

Став відомий секрет довголіття нової найстарішої мешканки планети Маріт Браньяс Морери, яка змінила в цій ролі черницю Люсіль Рандон. Остання 18 січня померла у Франції у віці 118 років,передають Патріоти України.

Всього через місяць Морері виповниться 116 років, вона є уродженкою США й останні 22 роки провела в будинку престарілих в Каталонії. У своєму інтерв'юSky News вона розповіла, що по життю воліє "триматися якомога далі від токсичних людей". У цьому полягає один з її головних секретів довголіття.

"Я думаю, що довголіття - це ще трохи й про удачу. Удача і хороша генетика", - назвала вона головні чинники довгого життя.

У будинку престарілих відзначили, що напередодні свого дня народження Морера знаходиться в доброму здоров'ї й вдячна за увагу, яку викликала її річниця.

У Морери є троє дітей, 11 онуків і 13 правнуків. У віці 113 років вона навіть впоралася з коронавірусом, який підхопила в розпал пандемії у 2022 році.

Попри те, що зовсім скоро Морері виповниться 116 років, вона сповнена енергії, і навіть використовує Twitter для спілкування зі своєю аудиторією.

"Пункт призначення - Кобзон": У Росії окупант, який на "криваві гроші" за війну проти України купив квартиру, загинув у ДТП з дружиною і дітьми (фото)

субота, 25 березень 2023, 9:30

Росіянин Олег Боголицин із міста Мирний Архангельської області РФ разом із родиною загинув у ДТП. Нещодавно він повернувся додому з війни в Україні живим-здоровим, проте карма наздогнала окупанта навіть у рідному місті. Про ліквідацію путінського війсь...

Цибулю продаватимуть по 100 грн! Українців попередили про рекордне подорожчання овочу

субота, 25 березень 2023, 9:29

В Україні виник дефіцит цибулі, тому її вартість зросла майже вдвічі. Це пов'язано з окупацією південних територій країни. Стало відомо, що нинішні рекордні ціни на овоч далеко не межа, передають Патріоти України. Незабаром цибуля подорожчає до 100 гри...