Отелло в спідниці: Дружина намагалася вбити чоловіка через листівку від колишньої коханої (відео)

71-річну жінку з Флориди, США, звинувачують у нападі та спробі вбити свого чоловіка через листівку, яку він отримав від колишньої коханої з Туреччини, з якою він зустрічався багато десятиліть тому, повідомляють Патріоти України з посиланням на Оdditutuсentral.

Кажуть, з віком ми стаємо мудрішими і розуміючими, але, мабуть, ревнощі ніколи не старіють. 71-річній Берті Ялтер із Північного Майамі-Біч висунуто звинувачення в замаху на вбивство і нанесенні побоїв за обтяжуючих обставин після того, як вона нібито атакувала свого чоловіка в нападі люті. Згідно з протоколом арешту, Ялтер спробувала задушити свого літнього чоловіка подушкою, дізнавшись, що він отримав листівку від жінки з Туреччини, з якою він зустрічався кілька десятиліть тому. Напад стався в районі Істерн-Шорс, унаслідок чого у явно слабкого чоловіка залишилися синці та відкриті рвані рани на обох руках і в ділянці живота, а також кровоточиві сліди від укусів.

За деякими даними, Берта засмутилася після того, як її чоловік зізнався, що відповів на листівку його колишньої коханої, але це не виправдовує її бурхливу реакцію. Адвокат жінки розповів журналістам, що літня пара дуже сильно посварилася і наслідки були сумними. Однак юрист вважає, що немає необхідності пред'являти їй обвинувачення в замаху на вбивство.

З іншого боку, прокурор штату пояснив, що спроба задушення подушкою справді була замахом на вбивство, тому що "вбила б його". "Отже, я думаю, якщо подивитися на всю сукупність обставин, то це має більший вигляд, ніж побутове побиття, це — спроба вбивства шляхом удушення", — сказав прокурор штату.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...