"Отямтеся, чорти тупі!": Ексдинамівець Алієв розніс киян, які знімали роботу ППО під час російської атаки 16 травня

Колишній футболіст київського "Динамо" Олександр Алієв жорстко розкритикував мешканців столиці, які продовжують знімати на відео роботу ППО під час ракетних атак та ударів дронами з боку країни-агресорки. Ексгравець національної збірної України не соромився у висловлюваннях на адресу співвітчизників, звинувативши їх у пособництві ворогу, передають Патріоти України.

Відповідне відеозвернення Алієв, який з початком повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ, опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Ролик ексдинамівець із позивним Кент підписав однозначно – словами "думайте своєю тупою головою".

"Хочу сказати за сьогоднішню (16 травня – ред.) ніч у Києві. ППО спрацювало на 100%. Але й сказати ось цим дебілам, б***ь, які прокидаються вночі від страху та біжать на балкони чи до вікон та показують, де стоять наші ППО. Інстаграмники ви тупорилі. Я розумію, що це знімають ті, хто поприїжджав до Києва і для них війна у цьому місті нібито закінчилася. Що ви цим п********м допомагає російським? Одумайтеся ви, чорти тупі! Більше сказати нічого не можу", – закликав українців Алієв.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...