Колишній футболіст київського "Динамо" Олександр Алієв жорстко розкритикував мешканців столиці, які продовжують знімати на відео роботу ППО під час ракетних атак та ударів дронами з боку країни-агресорки. Ексгравець національної збірної України не соромився у висловлюваннях на адресу співвітчизників, звинувативши їх у пособництві ворогу, передають Патріоти України.
Відповідне відеозвернення Алієв, який з початком повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ, опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Ролик ексдинамівець із позивним Кент підписав однозначно – словами "думайте своєю тупою головою".
"Хочу сказати за сьогоднішню (16 травня – ред.) ніч у Києві. ППО спрацювало на 100%. Але й сказати ось цим дебілам, б***ь, які прокидаються вночі від страху та біжать на балкони чи до вікон та показують, де стоять наші ППО. Інстаграмники ви тупорилі. Я розумію, що це знімають ті, хто поприїжджав до Києва і для них війна у цьому місті нібито закінчилася. Що ви цим п********м допомагає російським? Одумайтеся ви, чорти тупі! Більше сказати нічого не можу", – закликав українців Алієв.
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...