Колишній футболіст київського "Динамо" Олександр Алієв жорстко розкритикував мешканців столиці, які продовжують знімати на відео роботу ППО під час ракетних атак та ударів дронами з боку країни-агресорки. Ексгравець національної збірної України не соромився у висловлюваннях на адресу співвітчизників, звинувативши їх у пособництві ворогу, передають Патріоти України.
Відповідне відеозвернення Алієв, який з початком повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ, опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Ролик ексдинамівець із позивним Кент підписав однозначно – словами "думайте своєю тупою головою".
"Хочу сказати за сьогоднішню (16 травня – ред.) ніч у Києві. ППО спрацювало на 100%. Але й сказати ось цим дебілам, б***ь, які прокидаються вночі від страху та біжать на балкони чи до вікон та показують, де стоять наші ППО. Інстаграмники ви тупорилі. Я розумію, що це знімають ті, хто поприїжджав до Києва і для них війна у цьому місті нібито закінчилася. Що ви цим п********м допомагає російським? Одумайтеся ви, чорти тупі! Більше сказати нічого не можу", – закликав українців Алієв.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...