Отруїлися десятки дітей: У таборі під Одесою сталася серйозна НП

У смт. Сергіївка Білрогод-Дністровського району Одеської області в ніч на 12 липня масово отруїлися діти, повідомляють Патріоти України.

Як зазначає прес-служба Одеської ОДА, в оздоровчо-спортивному таборі "Медик-2" відпочивали 226 дітей від 7 до 14 років, із них госпіталізовано 50, а також двоє дорослих.

Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт. 32 дитини перебувають у Білгород-Дністровській місцевій багатопрофільній лікарні, 14 — в інфекційному відділенні центральної районної лікарні Шабо.

Відзначається, що перебіг захворювання у всіх госпіталізованих — середньої тяжкості. Відомо, що діти, які захворіли, прибули на відпочинок до табору 9-11 липня з Київської, Чернігівської та Харківської областей.

Для встановлення причин виникнення захворювань розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням табору й інспекцією закладу щодо дотримання вимог законодавства у сфері безпеки харчових продуктів із відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

За фактом масового отруєння дітей відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) КК України. На місці працює слідчо-оперативна група.

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...

Міноборони запустило нові контракти: Ось хто зможе отримати додаткові пільги

понеділок, 22 червень 2026, 11:22

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...