
У смт. Сергіївка Білрогод-Дністровського району Одеської області в ніч на 12 липня масово отруїлися діти, повідомляють Патріоти України.
Як зазначає прес-служба Одеської ОДА, в оздоровчо-спортивному таборі "Медик-2" відпочивали 226 дітей від 7 до 14 років, із них госпіталізовано 50, а також двоє дорослих.
Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт. 32 дитини перебувають у Білгород-Дністровській місцевій багатопрофільній лікарні, 14 — в інфекційному відділенні центральної районної лікарні Шабо.
Відзначається, що перебіг захворювання у всіх госпіталізованих — середньої тяжкості. Відомо, що діти, які захворіли, прибули на відпочинок до табору 9-11 липня з Київської, Чернігівської та Харківської областей.
Для встановлення причин виникнення захворювань розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням табору й інспекцією закладу щодо дотримання вимог законодавства у сфері безпеки харчових продуктів із відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.
За фактом масового отруєння дітей відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) КК України. На місці працює слідчо-оперативна група.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...