Отримав "бан": Міжнародна шахова федерація дискваліфікувала російського гросмейстера, який підтримав Путіна

Міжнародна шахова федерація (ФІДЕ) оголосила про усунення російського гросмейстера Сергія Карякіна на шість місяців. Йому заборонено брати участь в турнірах під егідою організації, передають Патріоти України.

Раніше висловлювання Карякіна привернули увагу комітету з етики ФІДЕ. 32-річний гросмейстер публічно підтримав Путіна та його злочинні дії.

Комісія розглядала і справу російського гросмейстера Сергія Шипова, який також став на захист терористичних дій кремля. Його ФІДЕ дискваліфікувати не стала.

Раніше ФІДЕ позбавила шахістів Росії і Білорусі права виступати на турнірах під національними прапорами своїх країн. Гравці зможуть знаходитися за шахівницею лише під нейтральним прапором.

Також припиняються спонсорські контракти ФІДЕ з компаніями зі списку санкцій і компаніями, контрольованими Росією або Білоруссю.

Сергій Карякін: чим він відомий

  • Карякін - уродженець Крима. У 2009 році він відмовився від українського громадянства на користь російського паспорта.
  • Сергій у віці 12 років став наймолодшим гросмейстером в історії шахів.
  • У 2016 році Карякін грав чемпіонський матч за шахову корону, але програв норвежцю Магнусу Карлсену, котрий тоді захистив статус чемпіона світу (і утримує дотепер це звання).

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...

Знайшли за 6 днів голодним і з лихоманкою: Підліток настільки захопився грою у хованки, що опинився в іншій країні (відео)

неділя, 29 січень 2023, 15:16

Підліток із Бангладеш грав у піжмурки і замкнувся у вантажному контейнері, де вирішив заховатися. Втім, він випадково замкнувся усередині і заснув, а судно з контейнером попрямувало до Малайзії. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на міністра внутрішніх сп...