Отримав по заслугах: Російському телеведучому завернули голоблі в "Жулянах" через незаконні мандрівки до Криму

Російський актор і телеведучий намагався потрапити в Україну у пункті пропуску "Жуляни" в Києві сьогодні, 30 червня. Його "завернули" прикордонники, передають Патріоти України.

У "Жулянах" не пропустили в Україну 47-річного російського актора з посвідкою на постійне проживання в Україні. Прикордонники встановили, що той незаконно відвідував окупований Росією Крим. "Сьогодні іноземець, який незаконно відвідував тимчасово окуповану територію України, залишив Україну рейсом "Київ-Варшава", – повідомили у Держприкордонслужбі.

Акторові тепер на три роки заборонений в’їзд до України. У той же час Ліга з посиланням на власні джерела повідомила, що йдеться про Оскара Кучеру. Це російський телеведучий, відомий також як актор за серіалами "Вулиці розбитих ліхтарів", "Солдати" тощо.

Треба розцінювати як вже дещо інше захворювання: Голубовська розповіла, чим небезпечний штам Дельта

середа, 20 жовтень 2021, 18:39

Штам коронавірусу Дельта треба розцінювати як вже дещо інше захворювання, ніж початковий COVID-19. Так само, як це було з приходом британського варіанта Альфа. Про це написала в Facebook провідна інфекціоністка України Ольга Голубовська. За її словами,...

Корм для собак і новорічні подарунки: Стало відомо, на що витрачали "ковідні" кошти в Україні. Розслідування

середа, 20 жовтень 2021, 18:28

За практично півтора року дії "ковідних" закупівель за цією процедурою витратили близько 35 млрд грн. Значна частина з них пішла на товари й послуги, які до боротьби з пандемією не мають ніякого стосунку, передають Патріоти України. Про це йдеться в ро...