Отримав термін: На Закарпатті чоловік придумав "несподівану" причину для відмови від мобілізації і поплатився

У Закарпатській області чоловік відмовився від мобілізації, заявивши, що в нього є двоє дітей, а тому він хвилюється за своє життя. За це його засудили до випробувального терміну. Про це йдеться у вироку Мукачівського районного суду Закарпатської області, передають Патріоти України.

За даними суду, призовником є уродженець Нової Каховки Херсонської області. Він одружений і виховує двох дітей. Чоловіка 29 березня 2023 року визнали придатним до військової служби та видали повістку. Однак він так і не прийшов до військкомату.

На суді підозрюваний провину визнав і заявив, що відмовився від мобілізації, бо "боїться за своє життя, бо в нього на утриманні та вихованні є двоє малолітніх дітей". Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до трьох років позбавлення волі. Однак суддя замінив цей строк на один випробувальний рік.

Краще не ризикуйте! Водіїв попередили про небезпеку їзди з майже порожнім баком

вівторок, 5 березень 2024, 16:56

Як відомо, заповнення паливного бака автомобіля до країв може призвести до серйозних наслідків, передають Патріоти України. Також кожному автомобілісту знайома ситуація, коли на панелі приладів автомобіля загоряється індикатор низького рівня палива. Ал...

Лише в одному випадку: Коли субсидію в Україні можуть отримувати непрацюючі

вівторок, 5 березень 2024, 16:44

Пенсійний фонд - важлива інституція для забезпечення фінансового добробуту у пенсійному віці, яка пропонує громадянам доступ до пенсійних виплат та інших видів соціальної підтримки, передають Патріоти України. Установа вже певний час опікується питання...