Оце так: Більш як 40% американців вважають можливою громадянську війну в США

Більш ніж дві п'ятих американців вважають, що громадянська війна хоча б якоюсь мірою ймовірна в найближчі 10 років. Про це свідчать дані опитування YouGov і The Economist, передають Патріоти України.

Так, 65% всіх респондентів заявили, що політичного насильства стало більше з початку 2021 року. Трохи менше, 62%, вважають, що політичного насильства стане ще більше в найближчі кілька років.

Учасників опитування також запитали: "Заглядаючи в найближчі 10 років, як ви думаєте, наскільки ймовірно, що в цій країні буде громадянська війна?". Серед усіх громадян США 43% заявили, що громадянська війна хоч трохи ймовірна.

Серед демократів і незалежних виборців цей показник становив 40%. Але серед республіканців 54% заявили, що громадянська війна хоч трохи ймовірна. Як зазначає The Guardian, більшість експертів вважають, що повномасштабний збройний конфлікт, подібний до американської громадянської війни 1861-1865 років, малоймовірний.

Але багато хто побоюється посилення політичного поділу і явного політичного насильства. Особливо у зв'язку з тим, що політики-республіканці, які підтримують брехню екс-президента Дональда Трампа про фальсифікації на виборах, балотуються в конгрес, в губернатори і на ключові посади на виборах в штатах.

Напередодні сенатор від Південної Кароліни Ліндсі Грем передбачив "заворушення на вулицях" у випадку, якщо Дональду Трампу буде пред'явлено звинувачення в зберіганні їм секретних документів після того, як він покинув Білий дім. Раніше в цьому місяці документи були виявлені ФБР в будинку Трампа.

Через це сенатор зіткнувся з критикою. Колишня виконувачка обов'язків заступника генерального прокурора Мері МакКорд заявила, що подібні висловлювання "дійсно мобілізують людей і вони щось роблять".

"6 січня (день, коли в 2021 році прихильники президента-республіканця штурмували Капітолій – ред.) стало результатом такої ж тактики президента Трампа і його союзників", – вважає МакКорд.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...