
Жінка з Каліфорнії, яка придбала квиток SuperLotto Plus, випрала його і втратила $26 млн. Вона придбала його півроку тому в місті Норуолк, передають Патріоти України.
Про це розповів керуючий заправної станції Norwalk, де квиток був проданий, повідомляє KTLA. Переможець повинен був до кінця дня претендувати на приз.
Менеджер розповів, що відеоспостереження показує жінку, яка купила квиток, і вона, як відомо, працює в магазині. Жінка прийшла і сказала, що купила квиток, поклавши його до кишені, а потім відмила його, повністю знищивши.
Коли менеджер запропонував жінці поговорити з репортерами, які сподівалися визначити переможця і взяти у нього інтерв'ю, вона відмовилася.
KTLA зв'язалася з офіційними особами Каліфорнійської лотереї, щоб дізнатися, чи дійсно є відеодокази переможця, але вони не підтвердили або не спростували наявність таких доказів. Проте, за їхніми словами, відеоспостереження буде недостатньо для підтвердження виграшу в купівлі квитків SuperLotto Plus.
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...