Оце так нефарт! Американка випадково випрала лотерейний квиток і втратила $26 млн

Жінка з Каліфорнії, яка придбала квиток SuperLotto Plus, випрала його і втратила $26 млн. Вона придбала його півроку тому в місті Норуолк, передають Патріоти України.

Про це розповів керуючий заправної станції Norwalk, де квиток був проданий, повідомляє KTLA. Переможець повинен був до кінця дня претендувати на приз.

Менеджер розповів, що відеоспостереження показує жінку, яка купила квиток, і вона, як відомо, працює в магазині. Жінка прийшла і сказала, що купила квиток, поклавши його до кишені, а потім відмила його, повністю знищивши.

Коли менеджер запропонував жінці поговорити з репортерами, які сподівалися визначити переможця і взяти у нього інтерв'ю, вона відмовилася.

KTLA зв'язалася з офіційними особами Каліфорнійської лотереї, щоб дізнатися, чи дійсно є відеодокази переможця, але вони не підтвердили або не спростували наявність таких доказів. Проте, за їхніми словами, відеоспостереження буде недостатньо для підтвердження виграшу в купівлі квитків SuperLotto Plus.

Двох вже замало: Українці отримуватимуть три платіжки за газ

субота, 19 червень 2021, 9:19

В Україні будуть надходити три платіжки за газ. Окрім вартості самого блакитного палива і плати за транспортування, також доведеться платити і за обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Останній тариф обіцяють зробити дещо меншим, ніж чинна абонплат...

У Росії на аеродромі розбився пасажирський літак

субота, 19 червень 2021, 8:55

У суботу, 19 червня, в Росії на Кузбасі (Кемеровська область) літак Л-410 здійснив аварійну посадку. Попередньо в результаті інциденту загинули чотири особи, ще 17 постраждали, зазначають Патріоти України. Про це повідомили РИА Новости з посиланням на ...