Оце так фарт: Шестирічний хлопчик знайшов у своєму саду скам'янілість, якій приблизно 480 млн років (фото)

Шестирічний хлопчик із Великої Британії знайшов у саду біля будинку скам'янілість, якій сотні мільйонів років. Йому вдалося зробити таке відкриття завдяки дитячому археологічному набору, який подарували хлопчику на Різдво, передають Патріоти України.

Як передає британське інформагентство PA Media, Сід викопував у саду черв'яків, шукав кераміку та цеглу, коли натрапив на незвичний камінь. «Я натрапив на камінь, що нагадував ріг, і подумав, що це може бути зубом, кігтем або рогом. Виявилось, що це шматок коралу, який називають роговим коралом (ругоза). Я дуже зрадів такій знахідці», — розказав хлопчик.

Батько Сіда Віш Сінгх сказав, що здивувався, коли його син знайшов камінь дивної форми. За його словами, Сід знайшов роговий корал і декілька маленьких камінців, а наступного дня виявив застиглий шматок піску.

Віш Сінгх зміг ідентифікувати роговий корал за допомогою групи у Facebook, яка займається скам'янілостями. Група назвала знахідку найбільш схожою на корал Ругоза, вік якого від 251 до 488 мільйонів років. Віш Сінгх розповів, що тоді частина Англії була в Пангеї — надконтиненті, який раніше містив у собі весь суходіл, а частина його була під водою.

Сім'я Сінгхів також розказала, що зазвичай їхній район не славиться своїми скам'янілості. Крім того, вони запевнили, що хочуть розказати про своє відкриття Музею геології Бірмінгемського університету.

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...