
В Огайо (США) провели лотерею, головною метою якої була популяризація вакцинації від коронавірусу. Переможницею стала жінка, якій дістався мільйон доларів, пише SFG. Ще один неповнолітній учасник лотереї отримав першу стипендію для повного навчання в коледжі, передають Патріоти України.
Понад 2,7 мільйонів дорослих американців поборолися за приз розміром 1 млн доларів, і понад 104 тисяч дітей у віці від 12 до 17 років взяли участь у розіграші стипендії на навчання, проживання та харчування в коледжі. Щосереди протягом наступних чотирьох тижнів будуть оголошуватися нові переможці заохочувальної лотереї.
Губернатор Огайо Майк Девайн, під патронажем якого проходить лотерея, дуже натхнений результатами вакцинації. "Дехто каже: "Девайн, ти божевільний. Ця ідея з роздачею мільйонів - порожня втрата грошей. Але з урахуванням того, що вакцина тепер доступна, справжня втрата - це загиблі через Covid-19", - сказав він.
За тиждень після того, як штат Огайо оголосив про лотерею тільки для вакцинованих, їхня кількість збільшилася на 33%. Зараз близько 45% жителів штату отримали першу дозу вакцини, 39% закінчили вакцинацію. У США процес вакцинації від коронавірусу почали більше 165 млн осіб - близько 50% населення. Повністю вакциновані вже понад 131 мільйона чоловік (39%).
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...