Оце так фарт: Жінка перемогла в лотереї і стала мільйонеркою... завдяки щепленню від коронавірусу

В Огайо (США) провели лотерею, головною метою якої була популяризація вакцинації від коронавірусу. Переможницею стала жінка, якій дістався мільйон доларів, пише SFG. Ще один неповнолітній учасник лотереї отримав першу стипендію для повного навчання в коледжі, передають Патріоти України.

Понад 2,7 мільйонів дорослих американців поборолися за приз розміром 1 млн доларів, і понад 104 тисяч дітей у віці від 12 до 17 років взяли участь у розіграші стипендії на навчання, проживання та харчування в коледжі. Щосереди протягом наступних чотирьох тижнів будуть оголошуватися нові переможці заохочувальної лотереї.

Губернатор Огайо Майк Девайн, під патронажем якого проходить лотерея, дуже натхнений результатами вакцинації. "Дехто каже: "Девайн, ти божевільний. Ця ідея з роздачею мільйонів - порожня втрата грошей. Але з урахуванням того, що вакцина тепер доступна, справжня втрата - це загиблі через Covid-19", - сказав він.

За тиждень після того, як штат Огайо оголосив про лотерею тільки для вакцинованих, їхня кількість збільшилася на 33%. Зараз близько 45% жителів штату отримали першу дозу вакцини, 39% закінчили вакцинацію. У США процес вакцинації від коронавірусу почали більше 165 млн осіб - близько 50% населення. Повністю вакциновані вже понад 131 мільйона чоловік (39%).

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....