Поліція Панами спіймала на гарячому пухнасту "контрабандистку". Кішка намагалася проникнути у в'язницю з пакетами наркотиків, прив'язаних до її тіла, передають Патріоти України.
Хвостату порушницю перехопили біля в'язниці Нуева-Есперанса на північ від столиці країни. У пенітенціарній установі міститься близько 1700 ув'язнених, тому влада не змогла встановити, до кого саме прямувала кішка.
Тіло тварини обернули тканиною, в яку заховали пакети з "білим порошком і рослинною речовиною". За словами чиновників, це були кокаїн, крек і марихуана.

Прокуратура почала розслідування за фактом використання тварин для контрабанди заборонених речовин у панамські в'язниці. Подільники зовні навантажують їх наркотиками, а ув'язнені заманюють до себе ласощами. Раніше влада ловила за цим заняттям навіть голубів. Що стосується кішки-контрабандистки, покарання їй не загрожує: її доставили в притулок для домашніх тварин.
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...