Оце так: Мешканку Львівщини оштрафував суд, бо її 9-річну доньку вкусила змія

Стрийський міськрайонний суд Львівщини визнав місцеву мешканку винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків. Матір 9-річної дівчинки, яку на подвір’ї вкусила змія, оштрафували на 850 грн, бо вона залишила дитину без нагляду, передають Патріоти України.

Як вказано у постанові, яку оприлюднили у судовому реєстрі у липні, випадок трапився 16 червня 2024 року у одному з населених пунктів у Стрийському районі Львівщини. Двоє сестер бавились на подвір’ї житлового будинку і одну з них вкусила змія. 9-річну дівчинку доставили спершу у Стрийську ЦРЛ, а згодом у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Поліція склала щодо матері дитини протокол про адмінправопорушення через неналежне виконання батьківських обов’язків, бо вона залишила дитину без нагляду. У суді мешканка Львівщини визнала свою провину та розповіла, що того дня доньки бавились у дворі, а вона вийшла до сусідки.

Після того, як 9-річну доньку вкусила змія, до неї прибігла старша дитина та розповіла про це. Матір одразу прийшла додому, а чоловік уже обробляв рану на нозі. Дитину привезли у лікарню до Львова, де медики встановили діагноз укус змії. Наразі з дитиною усе добре.

Суддя Вікторія Бучківська розглянула усі матеріали справи та визнала матір винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків, призначивши 850 грн штрафу та зобов’язавши сплатити 605 грн судового збору. Постанову ще можна оскаржити.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...